HABER VE DUYURULAR 
    ERSAL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ HİZMETİ VEREN BİR FİRMADIR .                BİZLERİ TERCİH EDEN MÜSTERILERIMIZE TESEKKUR EDİYORUZ .                               KENDİSİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN DİNAMİK BİR KADROYA SAHİP KURULUŞUMUZ , SİZLERDEN ALDIĞI DESTEKLE YENİ PROJELER ÜRETMEKTEDİR.                                                                                              
 SİTE - APARTMAN YÖNETİMİ
 YASAL  MEVZUATLAR
 HUKUK  DANIŞMANLIĞI
 ANLAŞMALI SERVİSLER
 REFERANSLARIMIZ
FİRMAMIZ   
 LİNKLER
 ULAŞIM

   

 

  HOŞ GELDİNİZ,
 
  KURUMSAL YÖNETİM PLANLAMA
  Hizmetlerini ,Eğitimli ve işine karşı disiplinli Çalışanları ile uygulamakta olan Firmamız Sürekli Kendini Yenilemeye devam etmektedir.
   
   Bize Her konuda yazabilirsiniz     info@ersalyonetim.com

 

         SİTE Güncelleme 11.02.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

    Şirketimiz; ERSAL Yönetim Hizmetleri Şirketi, kurulduğu günden bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticiliği ve Servis Hizmetleri ile Emlak Müşavirliği konusunda, ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır.

    Globalleşen Dünya koşullarında, insan merkezli kişisel hizmet anlayışıyla, Profesyonel Site Yöneticiliği ve   Emlak sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç   edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle,      müşterileriyle yakın temas içinde, Gayrimenkul yatırımlarını en doğru biçimde yönlendirme ve Sitelerini en   ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır. İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, Türkiye‘nin tüm yatırım bölgelerinde; Villa, Yalı, Köşk, Müstakil ev, Arsa,   Çiftlik, Daire ve Dükkan, İşyeri gibi tüm ticari yapılar, şirketimizce değerlendirilmektedir...

   Ayrıca Apartman, Site, İş merkezi, Villa, Sanayi Sitesi gibi çoklu yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi ve güvenlik teşkilatları ile onarım-tamirat ve temizlik hizmetlerinin görülmesi hususlarında hizmetler üretmekteyiz.      En önemlisi ve asıl olanı da insanların güven duygularını istismar etmeden, kat malikleri arasında oluşturulan güvenle; Sektörümüzde, en kaliteli hizmeti verebilmek amaç ve kararındayız. Sitenizin, Profesyonel yöneticiliğine  talip olurken, tüm Hukuki Danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz yararlandırmayı ve maddi sorumluluk bilinci ile hareket ederek, Yeni İskana açılan sitelerin ferdi münasebete geçme aşamasındaki yoğun hukuki formaliteleri ile  geçiş sürecindeki bir dizi belirsizliklere de çözüm üretmekteyiz….

Bizler; Hukuk, İnşaat, işletme ve Muhasebe konularında yetişmiş tecrübeli personellerimiz ile etik kurallar   dahilinde, her zaman objektif yaklaşımlarla, günümüzde paradan daha önemli olan zamanı, ne kendimiz ne de müşterilerimiz ve kat maliklerimiz adına boşa harcatmadan, paradan çok, itibar ve dost kazanmayı amaçladık ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz… Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri konusunda emir ve görüşleriniz   bu yolda bize ışık tutacaktır…

Teklif ve taleplerinizi bekler, Saygılar sunarız….

Muharrem ERSAL (Ekonomist)(Teknik Uzman) (Şirket Müdürü)

Yadigâr KAYA (Avukat) (Şirket Hukuk Müşaviri)

Mehmet Yasin YALÇIN (Avukat) (Şirket Hukuk Danışmanı)

Özgür ATAÇ (Avukat) (Şirket Hukuk Danışmanı)

Ahmet KARTAL (Avukat) (Şirket Hukuk Danışmanı)

Deniz KALKAN (Avukat) (Şirket Hukuk Danışmanı)

Vedat ÖZGEN  (Emekli Astsubay) (Operasyon Şefi)

Durmuş ERSAL (Muhasebe Müdürü ve Halkla İlişkiler Sorumlusu)

Esra ERSAL (Muhasebe Elemanı)

Perihan ERYILDIZ (Halkla İlişkiler Elemanı)

Pınar KIRCA (Bilgi İşlem Elemanı)

( Biz Kimiz? )
 
ERSAL YÖNETİM ŞİRKETİ ÇALIŞANLARINDAN BAZILARI:
 
Muharrem ERSAL : 18.03.1957 Nazilli doğumludur. İlk, Orta ve Yapı Sanat Enstitüsü mezuniyetinden sonra Isparta Eğitim Enstitüsü ve İnşaat Yüksek Teknikerliğinde okudu. A.Ü. İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezundur. İşletme Yönetimi konusunda çeşitli kurs, seminer ve MBA programlarına katıldı. İstanbul Ticaret Üniversitesinden Emlak Müşavirliği Sertifikası vardır. 1980 - 2004 yılları arasında geçen memuriyet hayatı boyunca; Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Yurdun muhtelif yerlerindeki PTT Başmüdürlükleri ve Türk Telekom İl Müdürlüklerinde İnşaat Kontrollükleri ile Kesin Hesap Teknik Uzmanı olarak görev yaptı ve 2004 yılında emekli oldu. Emekli olduktan sonra Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni ve Ersal Bina Yönetimi ve Servis Hizmetleri A.Ş.'ni kurdu. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama sınavlarına katıldı. Halen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve Bilirkişiliklerin yanı sıra, Şirket olarak çeşitli semtlerde, muhtelif büyüklüklerde 50 dolayında Site ve Apartmanın Profesyonel Yöneticiliğini yapmaktadır.
 
Av. Yadigar KAYA :  01.11.1961 Adapazarı doğumludur. İlköğretimden sonra Darüşşafaka Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Mezun olmuştur. Avukatlık stajından sonra Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş.’nde göreve başlamış ve 2003 yılına kadar uzun yıllar Hukuk Müşaviri olarak hizmet etmiş, bu dönemde Deniz ve İş Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. Serbest avukatlık döneminde Kat Mülkiyeti Kanunu ile ilgili teorik ve pratik çalışmalara ağırlık vermiştir. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünde “Bina Yönetimi” dersleri vermektedir. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilir. 
 
 Av. Mehmet Yasin YALÇIN : 1977 Elazığ Doğumlu. İlk, orta, Lise tahsilinden sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajından sonra askerlik görevini ifa etti. Halen serbest avukat olarak görev yapmaktadır. Ayrıca, Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin dava ve İcrai takip işlerini yürütmektedir.  
 
Durmuş ERSAL : 1960 İsparta Senirkent doğumludur.Hacettepe Üniv.M.Y.O ve AÖF.İktisat
Böl.mezunudur. Sağlık Bakanlığında Hastane Müdürü, 2 yılda Hastane Saymanlığında görev yaptı 2008 yılında emekli oldu. 2 yıl Saymanlık görevini yürütmesi nedeniyle, Muhasebe konusunda ihtisaslaşmıştır. Halen şirketimizde Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Vedat ÖZGEN: 03.10.1961 Polatlı doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Polatlı’da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi. 20 Yıllık Silahlı Kuvvetler Hizmetinden sonra çeşitli Güvenlik Şirketlerinde Güvenlik Uzmanı ve Sorumlu olarak çalıştı. Halen şirketimizde Operasyon Şefi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.
 
  Perihan ERYILDIZ:  10.01.1964 Kırıkkale doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kırıkkale’de tamamladı. 1985-2006 yılları arasında Milli Eğitim’de Genel İdari Hizmetler memuru olarak görev yaptı. Devlet Memuriyetine devam ederken A.Ö.F. İş İdaresi Bölümüne devam etti, özel nedenlerle 3.sınıfta öğrenim hayatını yarım bıraktı. Halen Şirketimizde Halkla İlişkiler elemanı olarak görev yapmakta olup; bir erkek çocuğu annesidir.
 
Esra ERSAL: 1985 Ankara doğumludur. Ortaokul ve lise tahsilini Tekirdağ Çekezköy Anadolu lisesinde tamamlamış, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler fakültesi maliye bölümü mezunudur. Şarköy Vergi Dairesi ve Yatırım Finansman Menkul Değerler Genel Müdürlüğündeki iş tecrübesinden sonra Şirketimizde Muhasebe Elemanı olarak görev yapmaktadır.
             
 Pınar KIRCA: 1987 İstanbul doğumludur. Lise tahsilini Esat paşa Anadolu Ticaret lisesinde tamamlamışadır.    Gazi Osman Paşa Üniversitesi Bilgisayar teknolojileri ve programlama Bölüm mezunudur. Eğitiminde A.Ö.F   İşletme bölümü olarak devam etmektedir. Şirketimizde Bilgi İşlem Elemanı olarak görev yapmaktadır.
.
ŞİRKET MERKEZİNİN FİZİKİ YAPISI VE ARAÇ GEREÇ DURUMU:
Şirketimiz; İstanbul Kadıköy'den Sonra (Aydın-Denizli ve Muğla) illerine hizmet vermek üzere, Aydın-Nazilli’de de Hizmetinizdedir. Şirket olarak kullanılmakta olan şirket malı 3 araç ve 2 motosiklet   ile 7 masa üstü ve 5 Dizüstü olmak üzere 12 adet PC ve gerekli Yazılım ve donanımlar ile Telsiz şebekesi ve Günün   18 saatinde mutlaka cevap verilen Telefon santrali ve Şirket GSM telefonları bulunmaktadır. Yakında çağrı merkezi olarak görev yapacak yeniliklerimizde devreye girecektir. Ofisimizde Muhasebe ve Site kayıtlarının tutulduğu lisanslı Apsiyon, BYS, Prosite, Propratik, Alo Maliye, Yönetimcell, ve Mikro Muhasebe programları kullanılmaktadır.

ERSAL Yönetim    RADYO ERSAL YAYINDA   www.kolayilan.org  www.ersalemlak.com wwww.ProfesyonelSiteyoneticiligi.com