HABER VE DUYURULAR 
    ERSAL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ HİZMETİ VEREN BİR FİRMADIR .                BİZLERİ TERCİH EDEN MÜSTERILERIMIZE TESEKKUR EDİYORUZ.                                 KENDİSİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN DİNAMİK BİR KADROYA SAHİP KURULUŞUMUZ , SİZLERDEN ALDIĞI DESTEKLE YENİ PROJELER ÜRETMEKTEDİR ...                                                                                               
 SİTE - APARTMAN YÖNETİMİ
 YASAL  MEVZUATLAR
 HUKUK  DANIŞMANLIĞI
 ANLAŞMALI SERVİSLER
 REFERANSLARIMIZ
 FİRMAMIZ  
 LİNKLER
 ULAŞIM

   

 

  HOŞ GELDİNİZ,
 
  KURUMSAL YÖNETİM PLANLAMA
  Hizmetlerini, Eğitimli ve işine karşı disiplinli Çalışanları ile uygulamakta olan Firmamız Sürekli Kendini Yenilemeye devam etmektedir.
   
   Bize Her konuda yazın.            info@ersalyonetim.com

 

 

       Site Güncelleme 11.06.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ERSAL BİNA YÖNETİMİ

                                                        PROFESYONEL APARTMAN ve SİTE YÖNETİMİ İŞLERİ:

         Yaşamın git gide hızlandığı günümüzde, komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak gerilemekte olup; Apartmanlar, birbirlerini tanımayan insanların yaşadığı küçük köylere dönüşmektedir. Özellikle de apartman yönetimleri esnasında ortaya çıkan karmaşıklıklar, zor oluşan komşuluk ilişkilerini de iyice zedelemektedir!..
Bu düşünceden hareketle, Apartman içindeki huzuru sağlama ve komşular arası gerilimi azaltmak için, artık apartman yönetimleri profesyonel yöneticilere bırakılmaya başladı…

                           APARTMANINIZIN veya SİTENİZİN YÖNETİMİ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN YAPILDIĞINDA;

 • Apartmanınızın masraflarını  dairelere nasıl böleceğim diye düşünmeyeceksiniz. Arsa payıymış, eşitmiş,   adam başına imiş gibi sorunlar sizi rahatsız etmeyecektir.

 • Dairelere yaptıkları ödemeler için tek tek makbuz yazmayacak, bunu deftere nasıl işleyeceğim diye     düşünmeyeceksiniz.

 • Hazırlamakla yükümlü olduğunuz İşletme projesi ve detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gereken diğer yükümlülüklerden kurtulacaksınız.

 • Kapıcı, kaloriferci, gece bekçisi veya bahçıvanınızın SSK, İşe giriş bildirgesi ve aylık sigorta primleri bordrosu gibi bir dizi sıkıcı ve zaman kaybettirici iş ve formaliteleri hazırlamakla uğraşmayacaksınız.

 • Yukarda sayılan Apartman hizmet görevlilerinizin işe giriş ve çıkışlarında  Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.

 • Yıllık Olağan veya Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanun karşısında yasal dayanaklara dayanması konusunda bir kuşkunuz olmayacak. Alacağınız kararlar Kat Mülkiyeti Kanunu'na uygun olacak ve kanunen takibi kolay olacak.

 • Apartmanın İhtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak, yapılan işin düzgün yapılıp yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize Şirketimizin Teknik elemanları yapacak.

 • Ortak kullanım alanları olan; Çatınızın aktarılması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği ve en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan temin edilecek fiyat teklifleri size gelecek ve siz karar vereceksiniz.

 • Apartman masraf ve faturalarını deftere işlemek bize kalacak, siz rahatınıza bakacaksınız

 • Binamızı sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye dert etmeyeceksiniz.

 • Kapıcınız veya Apartman hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak, yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye dert etmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz.

 • Defterlerinizin yıllık noter tasdikleri ile uğraşmayacaksınız.

 • Kapıcı kıdem tazminatı fonu ayrılması  gibi teknik konuları dert etmeyeceksiniz.

 • Apartman aidatını  ödemeyen komşunuzu İcraya vermek zorunda kalmayacaksınız…

  Ve... Tüm bu nedenlerden dolayı diyoruz ki:

                BIRAKIN APARTMANINIZI, SİTENİZİ, İŞHANINIZI BİZ YÖNETELİM; SİZ KEYFİNİZE BAKIN !..

 • İNŞAAT, İŞLETME ve HUKUK ALANINDA UZMAN YÖNETİCİLERİMİZLE, KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİZİ ZEDELEMEDEN, PROFESYONEL BİR CİDDİYETLE, YÖNETİCİLİĞİNİZE TALİBİZ…

 • APARTMAN ve SİTE İÇİNDE HUZURU SAĞLAMA, GENEL BAKIM-ONARIM ve GÜVENLİK ile ÇALIŞTIRILAN KAPICI, KALORİFERCİ, BAHÇIVAN GİBİ TÜM PERSONELİNİZİN YÖNETİMİ KONUSUNDA HİZMETİNİZDEYİZ.

   

            

            

PROFESYONEL SİTE ve APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ HİZMETLERİMİZ:

       Toplu konut yönetimi, yerleşimin tüm özelliklerini dikkate alarak önce genel yönetim politikasını belirlemeli, yönetim planını bu politika kararları doğrultusunda hazırlamalıdır. Toplu yönetim; bakım olarak sınırlayabileceğimiz teknik faaliyetler yanında, bu işletmede yaşayan insanların sosyal, kültürel
faaliyetlerini planlamasını, örgütlenmesini ve yürütülmesini de üstlenmeli ve desteklenmelidir.
Toplu Konut İşletme Yönetiminin, temel amacı insanlar için daha iyi ve daha rasyonel bir yaşam çerçevesi oluşturmaktır. Ancak Toplu Konut İşletme Yönetimi işvereni veya kendisini görevlendiren grubun belirlediği politikanın uygulayıcısıdır.
      Toplu konut çevrelerinin yaşam koşullarını iyileştirici tedbirlerinin planlama/dizayn ve gerçekleştirme aşamalarında alınması yolunda faaliyet gösterir. 25 yıllık Memuriyet ve Üst Düzey Yöneticilik hizmetlerimizden sonra; Profesyonel olarak yönetim sektörüne hizmet verdiğimiz son 18 yıllık tecrübe ve birikimlerimiz ile Konut, İşyeri, Plaza, Siteler portföyümüz ile sizlerin de bu konuda yanınızda olduğumuzu bilmenizi ister görüşmek üzere hizmetlerimizi aşağıda detaylı başlıklar altında bilgilerinize sunarız.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER:

     K.M.K'nın amir hükümler gereği Apartman, Blok, Site, İşyeri yöneticiliği hizmeti verilmektedir. Bununla ilgili olarak;

    1)-İşletme projesinin hazırlanması,
    2)-Proje tutarının yasaya uygun dağılarak aidatların tespiti,
    3)-Aidatların tahakkukları ve tahsili
    4)-Aylık gelir gider durumu ve bilançonun hazırlanması
    5)-Dönem sonları (yıllık)genel kurulların hazırlıklarının
yapılması, kat malikleri ve sakinlerine duyurulması,
    7)-Genel kurulların K.M.K'nın hükümlerine uygun olarak yürütülmesi ve alınan kararların katmalikleri   ve  sakinlerine duyurulması
    8)-Alınan kararlarına uygun olarak yeni dönem faaliyetlerini
planlamak işletme projesini hazırlayarak yeni döneme başlamak gibi hizmetleri sunmaktadır.

G Ü V E N L İ K:

      Toplumlar için güvenlik vazgeçilmez bir unsurdur. Özellikle terör tehlikesinin dünya gündeminden hiç düşmemesi güvenliğin artık toplu yaşam alanlarında statüden çok zorunluluk haline gelmesine neden olmuştur. Özel Güvenlik sektörünün tarihi ülkemizde fazla geçmişe dayanmaktadır. Yakın tarihe kadar 2495 sayılı yasa ile genellikle kamu kurum ve kuruluşlara sınırlı hizmet veren sektör 10.06.2004 tarihinde çıkartılan 5188 nolu yasa ile yeniden yapılanmış ve olması gereken son derece ciddi yaptırımları da beraberinde getirmiştir. İlgili yasa çıkmadan evvel Özel Güvenlik Sektöründe yasaya bağlı olmaksızın isteyen her şahıs ve kurumun faaliyet göstermesi sektörde ciddi sorunlar yaratmıştır.

     İNSAN YAŞAMINI VE YAŞAMIN VAZGEÇİLMEZ  ÖGESİ OLAN MAL VARLIĞINI koruma ve gözetmeye talip olmuş Kurum ve Kuruluşlar yapmakta oldukları işi diğer sektörlerden çok daha fazla CİDDİYE almaları gerekmektedir.

    ERSAL BİNA YÖNETİMİ olarak; Yöneticiliğini yapmakta olduğumuz sitelerin güvenliğinin sağlanması işlerinde yasal Güvenlik Şirketi olarak faaliyette bulunan, Türkiye çapında insan gücü ve güvenlik sistemi oluşturmada etkin hizmet veren, güçlü ve dinamik Güvenlik Şirketleriyle çalışmaktayız
      Ciddi, titiz ve profesyonel çalışma gerektiren tüm alanlarda güvenlik sektörünün temel kavramları olan; çevre güvenliği, giriş güvenliği, ortak alan güvenliği, resepsiyon, terör ve patlayıcı madde tanımı, şüpheli teşhisi ve sabotaj başta olmak üzere her türlü ilk yardım, yangın ve halkla ilişkiler konularında eğitimli ve hepsi resmi üniformalı, teçhizatlı ve telsizli olan güvenlik personelimiz, sistem kurma ve yürütme dahil olmak üzere her türlü güvenlik hizmetini vermektedir.

     Güvenlik personelimizi en az lise mezunu, askerliklerini komando olarak yapmış, Uzakdoğu sporlarıyla ilgilenen gençler arasından;   güvenlik soruşturmalarını yapıp referanslarını dikkate alarak seçmekteyiz.

      Personelimizin eğitimi, askeri disiplin esas alınmak şartı ile Türk Silahlı Kuvvetleri, Sivil Savunma, İtfaiye ve özel güvenlik sektörüne    hizmet vermiş, her biri konusunun uzmanı olan danışmanlarımız tarafından titizlikle verilmektedir.

   TEMİZLİK, DEPO TEMİZLİĞİ, İLAÇLAMA, HAVUZ BAKIMI, PEYZAJ, KAPICILIK ve SERVİS HİZMETLERİ, MUHASEBE, HUKUK DANIŞMANLIĞI:

      İstanbul'dan sonra Aydın, Muğle ve Denizli illerinin muhtelif ilçelerinde yönetimini üstlendiğimiz apartman ve sitelerin genel temizliği, bina iç-dış temizliği, bahçe ve açık alan temizliği gibi temizlik ihtiyaçlarında muhtelif temizlik firmaları ile çalışmaktayız. Daha çok apartman iç temizliği şeklinde olan ihtiyaçlarımız için   çok ekonomik ve uygun teklif veren firmaları tercih etmekteyiz. Bunun dışında, Depo Temizliği, İlaçlama, Havuz Bakımı, Peyzaj ve Bahçıvanlık işleri ile Kapıcılık ve Servis, Vale Hizmetleri gibi hizmetler ile Muhasebe, Aidat takip ve tahsilatı ile Hukuk Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.


ERSAL BİNA YöNETiMi    RADYO ERSAL YAYINDA            www.kolayilan.org

 www.ersalemlak.com

www.ProfesyonelSiteyoneticiligi.com